Busy i paczki do Włoch

  OFERTA

        Od kilkunastu lat świadczymy usługi transportowe, zapewniając profesjonalne przewozy osób, zwierząt (tylko z właścicielem) i paczek na trasie Polska- Wielka Brytania (Walia i Anglia). Nasza firma, która istnieje na rynku od kilkunastu lat oferuje szereg kompleksowych usług, które zapewne będą interesujące dla osób które osiedliły się w Wielkiej Brytanii oraz ich rodzin i przyjaciół. Nasza Firma zajmuje się nie tylko przewozem osób, ale również realizuje takie zlecenia jak: przewóz przesyłek z Polski do Wielkiej Brytanii oraz z Wielkiej Brytanii do Polski, przewóz rowerów i motorów oraz przeprowadzki i wiele innych. Dbamy przede wszystkim  o to aby nasi klienci czuli się bezpiecznie zarówno w czasie długiej podróży, jak również wtedy, kiedy powierzają naszym pracownikom swoje dobra materialne jak również te które maja znaczenie sentymentalne dla naszych klientów. Z Firmą Gremlins maja Państwo pewność dotarcia do celu, dostarczenia konkretnej przesyłki jak również szczęśliwie zakończonej przeprowadzki.

Zapraszamy do kontaktu z nami, gdyż chętnie przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty i odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Z nami, podróże i przewozy przesyłek będą ogromna przyjemnością.


Można nas spotkać w całej Toscani, a także w regionach Emilia-Romagna,Veneto i Friuli-Venezia Giulia. Główne miasta do których jeździmy we Włoszech to:

Udine, Triest, Venezia, Padova, Verona, Modena, Parma, Bolonia, Firenze, Pisa, Lucca, La Spezia, Livorno, Piombino, Follonica, Grosseto, Porto Santo Stefano, Siena, Montalcino, Abbadia San Salvatore, Arcidosso, Ponatsieve, Arezzo, Sinalunga, Chiusi, Rawenna, Cesena, Lugo, Forli oraz mniejsze miejscowosci w okolicach tych miast.

W Polsce głównymi miastami skąd zabieramy pasażerów na naszej trasie są:

Włodawa, Lublin, Chełm, Zamość, Hrubieszów, Tomaszów Lub., Przemyśl, Sanok, Krosno, Jasło, Gorlice, Rzeszów, Kraśnik, Biłgoraj, Opole Lubelskie, Sandomierz, Tarnobrzeg, Puławy, Radom, Kielce, Mielec, Tarnów, Kraków, Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Cieszyn oraz mniejsze miejscowości w okolicy tych miast. OD 08.04.18 ROZSZERZAMY ZAKRES MIAST O WARSZAWĘ, ŁÓDŹ, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, TOMASZÓW MAZOWIECKI, SKIERNIEWICE, RADOMSKO, WROCŁAW, OPOLE, KŁODZKO, WAŁBRZYCH ORAZ NYSE - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.

Przesyłki zabieramy i dostarczamy na terenie całej Polski.

Wyjazd z Polski w każdą środę popołudniu, natomiast z Włoch w każdy piątek.

OD 08.04.18 Wyjazdy z Polski także w każda niedzielę popołudniu, natomiast z Włoch w każdy wtorek.


Oferujemy Państwu profesjonalne, bezpieczne i szybkie przewozy do Włoch w tym:

  • Przewóz osób
  • Przewóz zwierząt domowych tylko z właścicielem
  • Wynajem przyczepy i lawety
  • Wynajem busów
  • Przeprowadzki
  • Okazjonalne wyjazdy
  • Transport materiałów budowlanych, okien
  • Transport motocykli i skuterów

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub email.

CENNIK >>

KONTAKT >>